2016 yarış filmleri

Sep 19, · İtalyan yapımı Büyük Yarış filmi, eski ralli yarış pilotu Carlo Capone' un hayat hikayesine dayanıyor. yılında vizyona giren filmin oyuncu kadrosunda Matilda De Angelis, Stefano Accorsi ve Paolo Graziosi yer alıyor. Apr 27, · – Büyük Yarış Listemde bu sefer aile bağlarının ele alındığı başarılı bir film var. Italian Race, İtalya yapımı dram ve spor türünde bir beyaz perde filmi. Matteo Rovere’ ın yönettiği filmde Matilda De Angelis ve Paolo Graziosi başrollerde yer alıyor. Araba ve yarış tutkunlarının vazgeçemediği film türlerinin başında yarış filmleri geliyor. 8- Italian Race ( ) IMDb 7, 4. Araba yarışı filmleri: Asfaltin Krallari ( ), Arabalar, Enzo: Yagmurda Yaris Sanati. Blood Drive ( ), Sadakat ( ), Büyük Yarış ( ). Sekizinci filmi yılında vizyona giren Hızlı ve Öfkeli serisi, yarış filmleri deyince şüphesiz ilk aklımıza gelenlerden. Başrollerinde Paul Walker ve Vin Diesel’ in yer aldığı kovalamaca, başlarda araç soygunculuğuyla geçinen bir çeteyi engellemeye çalışan Brian O’ Connor’ a odaklanıyordu fakat seri ilgi gördükçe, devam filmlerinde hikaye genişledi. Mar 11, · 7- Fast Five ( ) – IMDB Puanı: 7, 4. Dominic Toretto ve sokak yarışçılarından oluşan ekibi son işleri olarak gördükleri bir soygunu başarırlarsa özgürlüklerini de satın alabileceklerdir. Ancak onları Ajan Hobbs ( Dwayne Johnson) ve Rio şehrindeki neredeyse her suçlu durdurmaya çalışacaktır. Jul 09, · En İyi Yarış Filmleri: En Çok İzlenen Ve Beğenilen 20 Yarış Filmi ( İmdb Sırasına Göre) 1- Senna ( ) IMDb 8, 6 Formula 1 yarışlarını takip edenlerin mutlaka izlemesi ve kaçırmaması gereken yapımlardan.

 • Fitna o zbek serial 1 qism

 • Yeni nesil canlı izle

 • Run 2022 filmi türkçe dublaj izle

 • 2019 en iyi yabancı filmler türkçe dublaj

 • Hovli seriali azra


 • Video:Yarış filmleri

  Filmleri yarış

  Yüksek IMDb puanı da bunu doğruluyor. Jason Statham), son sevkiyatında uluslararası esir tüccarlarının kaçırdığı güzel bir kadın yüzünden ölümcül belalara karışır. Veloce Come Il Vento ( ). 7, 2 IMDb puanına sahip olan Veloce Come Il Vento, GT yarışcısı Giulia' nın hikayesini konu alıyor. yapımı başarılı filmin oyuncu kadrosunda. Yarış filmleri yalnızca aksiyon filmlerinden oluşmuyor; araba yarışı hatta at yarışı şampiyonalarını da anlatan pek çok iddialı film var. Heyecanlı araba yarışı filmleri listeme Red Line ile başlamak istedim. Red Line, aksiyonu bol olan ABD yapımı bir. ( ) – Büyük Yarış. Veloce come il vento ( ). Julia isimli genç, GT yarışlarında gelecek vaadeden sürücünün, hayatı başına yıkıldıktan sonra bu kariyeri. 6- Italian Race ( Veloce come il vento– IMDB Puanı: 7, 4.

  Giulla, bu sporda gelecek vaat eden bir sürücüdür. 1960' lı yıllarda Henry Ford II ve Enzo Ferrari arasında geçen Le Mans yarışı rekabetinin anlatıldığı belgesel yılında yayınlandı. A small- time locksmith is left to pay late his father' s debts to the mob, falling in love with a lawyer who' s also in deep trouble. Director: Bedran Güzel | Stars: Ibrahim Büyükak, Zeynep Kocak, Gupse Ozay, Cengiz Bozkurt. Amansiz Takipmin | Short, Action, Comedy. Kim bilir, belki de sinema tarihinde bu kadar çok yarış filmi olmasının sebebi de budur. Italian Race ( Büyük Yarış, ). En İyi Yarış Filmleri Top 10. ' un En İyi Filmleri Top 10. ' in En İyi Korku Filmleri. Kişisel kanalıma. Tüm zamanların yarış filmi önerilerini spoiler içermeden bir araya getirdik. Araba ( Yarış) Filmleri.