En iyi yerli türk korku filmleri

Jul 09, · En İyi Türk Korku Filmleri. 1- Üç Harfliler: Beddua ( ) IMDb: 7. Annesi öldürülen genç bir kızın intikam almak için ruh çağırması ile başlayan hikayede, daha sonra yaşanan olaylar tüm çıplaklığı ile izleyici ile buluşuyor. Jun 05, · En iyi Türk korku filmleri Film kategorilerinden en sevilen kategorilerden biri olan ‘ korku’ türü deyince akıllara vampirler, zombiler, hayaletler, seri katiller geliyor. Türkiye' de de en fazla izlenmiş korku filmleri arasında yer almaktadır. 4) Cin Musallatı. yapımlı bir film olan Cin Musallatı filmi bol. Jan 04, · 10) Musallat 2: Lanet. Konusu: Elif, karanlık geçmişiyle yüzleşmek üzere olan genç bir öğretmendir. Yaşadığı tüm sorunlar, gerçekte, hatırlanması mümkün olmayan bebeklik dönemindeki bir hatadan kaynaklanmaktadır. Yanlış zaman ve yerde yapılan, korkunç ve çözülmesi mümkün olmayan bir büyü, o büyük hatanın ta. En iyi Türk korku filmleri · 1. Dabbe: Zehr- i Cin - IMDb: 6, 3 · 2.

 • Kelin hind seriali 60 qism

 • Qasam 73 qism uzbek tilida

 • Imdb türkce

 • En yeni vizyon filmler izle

 • Kedi film izle


 • Video:Yerli filmleri türk

  Korku yerli filmleri

  Siccin 5 - IMDb: 7, 1 · 3. Büyü - IMDb: 2, 9 · 4. Dabbe - IMDb: 5, 0 · 5. Üç Harfliler: Beddua Dabbe: Bir Cin Vakası Dabbe: Cin Çarpması Musallat Siccin 3: Cürmü Aşk Karadedeler Olayı Siccin 2 Baskın: Karabasan Helak:. Üç Harfliler: Beddua ( ) IMDb: 7. IMDb' de en iyi Türk korku filmleri arasında en tepede yer alan Üç Harfliler: Beddua, annesi öldürülen genç bir kızın intikam almak için şeytani bir ruh çağırması ve sonrasında yaşanan korkunç olayları izleyiciye aktarmaktadır. Cinli konulu filmler arasında oldukça popüler olan. Biz de sizler için en korkunç ve en güncel Türk yapımı korku filmlerini derledik. yerli korku serisi ' Dabbe' nin 5. filmi ' Zehr- i Cin', serinin en iyi. Cinli filmler, ülkemizde en çok izlenen korku filmleri arasında yer alıyor.

  Korku, gerilimi birlikte yaşayacağınız sürükleyici kurguya sahip. Cin Kuyusu - IMDb 4. Türk korku filmleri listemizin belki de en korkutucu filmlerinden biri olan Cin Kuyusu, çocukları olmayan bir ailenin son umut olarak köydeki büyücüye. The story of a young couple haunted by mysterious forces and there looks to be a heavy possession element as well. The calm life of Suat and Nurcan is broken when they begin to be scared by supernatural creatures. Director: Alper Mestçi | Stars: Ecem Cansu Aktay, Ibrahim Can, Ibrahim Can, Sedat Kalkavan. Aug 18, · İşte, en iyi Türk yapımı korku filmleri; MUSKA Muska, yönetmenliğini Özkan Çelik' in, senaristliğini Özkan Çelik ile beraber Serhan Nasırlı' nın üstlendiği Türk yapımı korku. türk sinema tarihi boyunca korku filmleri kategorisinde fark yaratmış türk filmlerinin yer aldığı listedir. · tek bir film belirtemeyeceğim bu konuda. Korku filmi tutkunlarını buraya çağırıyorum! Bugün sizler için, Türk korku filmleri tarihinin en iyi yapımlarının olduğu bir liste hazırladım. CİN VE PARANORMAL OLAYLAR KONULU EN İYİ TÜRK KORKU FİLMLERİ ; Halka ( ) IMDb: 7. 1; Ölülerin Şafağı ( ) IMDb: 7. 3; Parçalanmış ( ) IMDb: 7.

  176, 058 views Feb 17, Üç Harfliler Marid | Türk Korku Filmi Kanalımıza Abone Olup Daha Fazlasını İzlemek İçin:. Film, Türk sinemalarında 117 binden fazla kişi tarafından izlenmiştir. Celal 30 yaşlarında, gazetede yazarlık yapmakta olan bir adamdır. IMDb puanlarına göre en iyi 10 Türk korku filmi · 10. Küçük Kıyamet ( ) – IMDB: 6, 3 · 9. Dabbe: Bir Cin Vakası ( ) – IMDB: 6, 3 · 8.