En iyi turk filmleri onedio

Aralarında tabii ki kült olmuş filmler de mevcut. Mutlaka izlenmesi gereken Türk filmleri listemiz sizlerle! Keyifli seyirler. Hababam Sınıfı. etiket En Beğenilen Türk Filmleri Belli Oldu! Okurlarımızın En Çok Beğendiği 33 Yerli Film · 33. Devrim Arabaları - İzleyenlerin Beğenme Oranı %. Züğürt Ağa ( Yavuz Turgul, 1985) IMDB: 8. Bir köy ağasının köyünde itibarını kaybetmesi ve beraberinde İstanbul ' a yapmış olduğu göç ve sosyoekonomik durumunu mizahi açıdan değerlendirilmesi konu ediliyor. Kibar Feyzo ( Atıf Yılmaz, 1978) IMDB: 8. Feyzo askerden döndükten sonra Gülo’ ya talip olur. Dec 07, · Sizin için son yirmi yılda çekilen ve IMDb' de oldukça iyi puanlar alan Türk filmlerini sıraladık. İşte son 20 yılın en iyi Türk filmleri. Teröristlerin elinden kurtulmayı başaran iki arkadaş Oğuz ve Bekir, 6 yıl sonra özel bir görev için Özel Kuvvetler 8. Muharebe Arama Kurtarma Timi' ne katılır.

 • En yeni aksiyon aşk filmleri

 • Qasam 73 qism uzbek tilida

 • Imdb türkce

 • En yeni vizyon filmler izle

 • Kedi film izle


 • Video:Turk filmleri onedio

  Filmleri turk onedio

  Onedio Okurlarına Göre 21. Yüzyılın En İyi 21 Türk Filmi · 21. Eyyvah Eyvah · 20. Organize İşler · 19. Gönül Yarası · 17. Kaçırdıysanız Mutlaka İzleyin: IMDb' ye Göre Son 20 Yılın En İyi Türk Filmleri · 23. Kaybedenler Kulübü. Jan 21, · Ve büyük anket sonuçlandı. En Komik Türk Filmlerinden hazırladığımız ankete yüzbinlerce oy verilidi ve sıralama belli oldu. Oy vermekte zorlandığınız en iyi Türk Komedi filmleri arasından 21 tanesini sıraladık. En iyi Yerli Komedi filmleri karşınızda. NOT: Film özetleri beyazperde. com sitesinden alıntılanmıştır. Aug 01, · Hayatını kurtardığına inandığı bu kişiye iş vermek ve hırsızlığa teşvik etmek ister. Yaptığının büyük bir hata olduğunu kısa sürede anlayacaktır.

  Çekimleri İzmir Foça, Uşak, Kars ve Kağızman’ a bağlı bir köyde gerçekleştirilen ' Mucize' Mahsun Kırmızıgül' ün dördüncü filmi. Dec 05, · Anadolu topraklarından çıkmış en gerçekçi, en dokunaklı hikayelerin başını çeken Yol üzerine söylenecek çok fazla şey vardır. Yılmaz Güney' in sinemamızın yüz aklarından biri olan bu ölümsüz yapıtı, Cannes Film Festivali' nde Altın Palmiye ödülünü alarak evrensel anlamda da başarısını kanıtlamıştır. gezegenine kaçırılan Arif, Dünya' ya dönmeye çalışırken aşkla tanışır. Devrim ArabalarıIMDb: 8. 27 Mayıs 1960 darbesinden bir sene sonra Cumhurbaşkanı Cemal Gürsel, yerli otomobil üretilmesini emreder. Daha önce otomobil bile kullanmamış 23 mühendisin otomobili yapmak için sadece 130 günü olur! Mutlaka izlenmesi gereken Türk yapımı tarihi filmler,. Film, 1955 yılında yaşanan 6- 7 Eylül olaylarını ve o dönemde. İyi Seneler Londra ( ) · 2. Tatil Kitabı ( ) · 3. Yozgat Blues ( ) · 7. IMDb puanı çok düşük bir film görüyorsanız bilin ki gişesi çok yüksektir ; ). Şimdi soruyoruz: Bu 100 Türk filminden kaç tanesini izledin? Bayramda Ailecek İzleyebileceğiniz Evlere Şenlik 30 Türk Filmi.

  Deniz müstakbel görümcesine karşı son derece iyi niyetli davranmaktadır,. Şu Ana Kadar IMDb' de En Yüksek Puanları Alarak Listelere Giren Mutlaka İzlemeniz Gereken 100 Türk Filmi · 1. Hedefte Vuruşanlar · 2. Oct 27, · Bu testimizde gelmiş geçmiş en iyi 100 Türk filminden kaç tanesini izlediğini soruyoruz. Kültür Bakanlığı tarafından ' da açıklanan en iyi 100 Türk filmi listesini temel alarak hazırladığımız 100 filmi sizlerle yaptığımız anketler, gişe rakamları ve IMDb puanlarına göre tekrar düzenledik. IMDb puanı çok. IMDb' ye Göre Son 20 Yılın En İyi Türk Filmleri Neler? Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu · 3. Bizim için Şampiyon · 5. İzlemediğiniz Kalmasın! Son Beş Yıla Damgasını Vuran Birbirinden Kaliteli 25 Türk Filmi · 1.

  Sen Aydınlatırsın Geceyi ( ) · 2.