Türk mafya dizileri 2020

Sizin de unutamadığınız ve izlemek istediğiniz eski türk dizileri varsa, Kanal D' de yayınlanan eski dizilerin birçoğuna Kanal D Arşiv kategorisinden. Türk televizyon tarihine geçen birçok aksiyon mafya dizileriyle reyting rekorları kıran Ay Yapım önümüzdeki yıl için büyük ses getirecek bir. Aksiyon, Dedektif. Oyuncular: Erdal Beşikçioğlu, Sezin Akbaşoğulları, Berkan Şal · Ezel. 2 · Ezel · Aksiyon, Dram · 46 Yok Olan. En İyi Yerli Türk Mafya Dizileri · Poyraz Karayel · Karadayı · Karadayı · More videos · More videos on YouTube · Deli Yürek · Eşkıya Dünyaya Hükümdar. When Defne' s brother gets into debt and is held captive, Defne is forced to accept an offer in exchange for the money. She has to make omer, a wealthy shoe designer who owns a company, fall in love with her and marry her. Stars: Elçin Sangu, Baris Arduç, Salih Bademci, Nergis Kumbasar. Apr 15, · 15 Nisan Diziler, En İyi Öneriler, Slider, Yerli Diziler Türk mafya dizilerini toparlayalım bir liste oluşturalım dedik fakat kaliteli kaliteli dizi sayısı oldukça düşükmüş. Açıkça konuşmak gerekirse “ Çukur” gibi popüler ama 3. sınıf dizileri eklemek istemedim. Çünkü bu liste en iyi yerli mafya dizileri önerisiolacak.

 • En yeni aksiyon aşk filmleri

 • Qasam 73 qism uzbek tilida

 • Imdb türkce

 • En yeni vizyon filmler izle

 • Kedi film izle


 • Video:Türk mafya dizileri

  Mafya türk dizileri

  Bu listede 1975' ten günümüze kadar olan Türk dizileri gösterilmiştir. Türkiye' de çekilen dizilerin yıllara göre listesi aşağıdaki gibidir:. Imperioli · Bir gün mahalleye Eyşan taşınır ve aşık olurlar · 4 Alaattin Çakıcı · Dizi ” Bu bir mafya dizisidir” sloganıyla başlamaktadır · Polisiye. Apr 17, · Mafya dizisi severlere önereceğim isimler arasında “ 4 Blocks” yer alıyor. Dizi Alman Wiedemann & Berg televizyon yapımı. Dizi “ Bu işleri bırakıp yasalara uygun bir hayat sürmek için çabalayan mafya babası” klişesini konu edinmiş. Dizinin yapısı “ yine Godfather’ a geldik” dedirtiyor. 4 Blocks dizisi bugünün Almanya’ sında Berlin’ de geçmekte. Oct 25, · Dizi, yeni bir olay ve yeni karakterleri anlatıyor. Lilyhammer Norveç ’ te bir Amerikalı emekli mafya babası. Yeni dizi Lilyhammer’ ın baş kahramanı The Sopranos hayranlarının yakından tanıdığı Steven Van Zandt. Apr 27, · Eğer mafya dizileri hayranıysanız 6 sezonluk bu efsane diziyi kesinlikle izlemelisiniz. Peaky Blinders Son yıllarda suç dünyasına odaklanan en iyi mafya dizileri arasında Netflix’ te yayınlanan Peaky Blinders dizisi, oyuncu kadrosunda Cillian Murphy, Paul Anderson, Aunt Polly ve Joe Cole’ nin yer aldığı efsanevi bir yapım. Kabadayı Denilince Aklımıza Gelen Türk Dizi Tarihinin Mafya Karakterleri · 1. Hızır Çakırbeyli - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz · 2.

  En çok izlenen ve en iyi Mafya dizileri listesini sizler için bu içerikte bir. Giriş 06 Şubat Perşembe 17: 54 / Güncelleme 15 Mart Salı 07: 00. En iyi mafya dizileri kategorimde Türk yapımı olan Eşkıya Dünya' ya Hükümdar Olmaz dizisi var. Senaryosunu Raci Şaşmaz' ın ve Bahadır Özdener' in. Cartels, the mafia, serial killers, crooked cops– these are the best crime stories TV has to offer. Amerika Yapımı Drama Dizileri. Neokur puanlarına göre en iyi yerli Mafya dizileri listelenmiştir. 1 Ezel ( ) Ömer ; Ali ve Cengiz' le çok yakın arkadaştır. Bir gün mahalleye Eyşan taşınır ve aşık olurlar. Evlilik planları yaparken, Ömer haberi bile olmayan bir soygundan hapse atılır.

  Hapishanede Ramiz Dayı' yla tanışır ve ondan hayata dair çok şey öğrenir. Aug 17, · A dangerous neighborhood, " The Pit", ran by a noble mafia family called Koçovali. When the family is in the danger of losing the control of The Pit, their youngest son now must come back to his home, where he could never escape from. Stars: Aras Bulut Iynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Riza Kocaoglu, Cem Uslu. Hepinize Selam Dostlar Bu Video da Çeşitli Türk Mafya Dizilerine Değindik. Videoyu Beğenip Yorum Yaparsanız Çok Mutlu Olurum.