En çok izlenen eski kore dizileri

Ben kore dizilerini takip ederken eski dizi izliyorsam senin Bloguna mutlaka bakarım. Çünkü zevklerimizde çok uyuşuyor. Kdramanın dramdan uzak naif dünyası. Nov 06, · En çok izlenen Asya dizileri arasında ilk sırada yer alan Kore dizileri, giderek popülerleşmeye devam ediyor. Dünya çapında büyük bir hayran kitlesine sahip olan Kore dizileri, her türüyle ilgi çekiyor. Kore tarihini konu edinen diziler de bunlardan biri. En Çok İzlenen Kore Dizileri Hangileri? İzlenmesi Gereken En İyi 31 Kore Dizisi · 1- Squid Game · 2- Oh My Venus · 3- Flower Boy Next Door · 4- Kill Me. City Hunter Konusu: Babasını öldüren kişiyi öldürmek amacıyla eğitilen bir adamın hikayesini izleyeceksiniz. Gizem, korku ve polisiye Kore dizileri severleri en önden sıraya almak gerekiyor.

 • Azərbaycan kinosu pdf

 • Qasam 73 qism uzbek tilida

 • Imdb türkce

 • En yeni vizyon filmler izle

 • Kedi film izle


 • Video:Kore izlenen dizileri

  Izlenen kore dizileri

  İntikam, aksiyon konulu Kore dizilerini severler için en iyi Kore dizileri listemize eklemiş bulunmaktayım. May 11, · Bir de her soygunun ardından bir erik resmi çizmesi, imzasını atığını gösteriyor. 16 bölümden oluşan mini bir Kore dizisi olan Hello Monster, yapımı en iyi Kore dizilerinin başında geliyor. Polisiye tutkunları, macera sevenlerin başından kalkmadan bitirebileceği bir sürükleyici senaryo Hello Monster. Ülkemizde son dönemde büyük bir hızla yayılan Hallyu yani Kore dalgası ile birlikte Kore dizileri büyük bir ilgiyle izleniyor. En Güncel Tarihi Kore Dizisi Önerileri · 1. Mirror of The Witch · 4. Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo · 5. Moonlight Drawn By Clouds · 6. Kore tarihinin en güzel anlatıldığı dizilerden birisi elbette ki, The Phantom Thief, zaten internet üzerinden en fazla izlenen Kore dizisi olması da buna dayanıyor. Ryung, gündüzleri aşık olunası serserilikte bir gangster, geceleri çok büyüklerden, hükümet yetkililerinden çalan usta bir hırsızdır. En İyi 30 Tarihi Kore Dizisi · “ Moon Lovers”, Kore' de yüksek reyting almamış olsa da yurt dışında büyük bir ilgi gördü. · “ Gu Family Book”, yeni. Ülkemizde de ciddi bir hayran kitlesi olan Güney Kore dizileri arasında en çok izlenenleri sizler için derledik.

  Romantik ve komedi ağırlıkta olan dizilerin. Ben kore dizilerini takip ederken eski dizi izliyorsam senin Bloguna mutlaka bakarım. Kdramanın dramdan uzak naif dünyası hep beni çekti. Fakat blogunda “ The K2” yorumu göremedim. Dramından komedisine, romantiğinden suç dizisine kadar pek çok türdeki Kore dizisi Türkiye' de büyük ilgiyle izleniyor. Eğer siz de Kore dizileri. Biz de siz K- drama tutkunları için en güzel, en beğenilen, en çok izlenen tarihi kore dizilerini sıraladık. Umarım beğenirsiniz : ) ( Moon Lovers-. Mutlaka İzlenmesi Gereken En İyi Güney Kore Dizileri · 10. Playful Kiss · 9. You' ve Fallen For Me · 8. Personal Taste · 7. Goong / Princess Hours · 5.

  May 11, · En İyi 40 Kore Dizisi ( Güncel Liste) Dünya çapında büyük bir hayran kitlesine sahip olan bu serilerin önlenemez yükselişi şiddetlenerek devam ediyor. Bizde ilginç hikayeler ile ekranlara gelen bu yapımları sizler için listelemek istedik. Listemizdeki yapımlar, dünya çapında birçok dizinin ve filmin oluşmasına da ilham. 6- It' s Okay, It' s Love ( Gwaenchanhah, Sarangiya· 7- Reply 1997 ( Eung- dab- ha- ra· 8- Good Doctor ( Gut dakteo· 9. Bir Şansı Hak Ediyorlar! İzlemeniz Gereken Tüm Zamanların En Sevilen 30 Kore Dizisi · 1. Boys Over Flowers ( ) · 2. Secret Garden ( ) · 3. Nov 26, · Birbirinden harika tamamlanmış, en çok izlenen kore dizileri ile güzel bir liste yaptım. Kore dizilerine yeni başlıyorsanız veya halihazırda izliyor ve yeni diziler arıyorsanız doğru yerdesiniz. Drama kore dizileri, komik kore dizileri gibi pek çok farklı kategoride dizi listemizde mevcut.