Atiye nin izle

Dizi, İstanbul' da mükemmel bir yaşam süren genç ve güzel bir ressam Atiye' nin hayatını anlatıyor. Sevecen bir aileye, zengin ve sevimli bir erkek arkadaşa sahip ve her şeyden önce ilk kişisel sergisini açmak üzere. Ancak kusursuz yaşamı, dünyanın en eski tapınağı Göbeklitepe' de yapılan bir keşifle değişmek üzere. Bölüm Full izle, full izle, hd izle, online izle, full dizi izle. Soyut resimler yapan Atiye' nin yolu, Göbeklitepe' deki kazı sahasında gizemli bir sembol bulan arkeolog Erhan ile kesişir. Bölüm bölümünü izleyin. Atiye' nin aldığı önemli karar, gerçekliği kaçınılmaz şekilde değiştirir. Çıkış yılı: Farklı bir dünyayla karşı karşıya olan Atiye, kaderinde yazılı olanları gerçekleştirmek için zamanla yarışırken Serdar' ın arkasındaki gizemli örgüt, geleceği tehdit eder. Kaldığımız yerden 8 yıl sonra. Atiye son sezonu ile 17 Haziran' da sadece Netflix' te. Abone ol: ly/ 39azdcdNetflix Hakkında: Netflix. Atiye Dizi Konusu. OG Medya tarafından Onur Güvenatam' ın yaratıcılığında hayata.

 • Korku filmleri izle it

 • Qasam 73 qism uzbek tilida

 • Imdb türkce

 • En yeni vizyon filmler izle

 • Kedi film izle


 • Video:Atiye izle

  Atiye izle

  Netflix imzalı Atiye dizisinin tüm bölümleri sitemizde Atiye 1080p hd kalitesinde tek parça olarak keyifle izleyebilirsiniz Atiye, genç ve güzel bir ressamdır. Ailesi ve sevgilisi Ozan’ la mutlu bir hayatı olan Atiye, dünyanın en eski tapınaklarından olan Göbeklitepe’ ye bir ziyaret gerçekleştirir. Atiye ona bambaşka bir kapı açan bu gizemli olayın peşine düşerek antik tapınakta geçmişini aramaya karar verir. Bu gizem perdesi aralandıkça Atiye’ nin karşısına çıkan olaylar ona geçmişle geleceği, gerçek ile ruhani arasındaki her şeyi sorgulatacaktır. Beren Saat, Mehmet Günsür ve Metin Akdülger' i kadrosunda barındıran Atiye' nin 1. bölümü bugün Netflix' ten yayınlandı. İzleyiciler, Atiye izle. Dizi, İstanbul' da mükemmel bir hayat süren genç ve güzel bir ressam olan Atiye' nin hayatını konu alıyor. Atiye' nin sevgi dolu bir ailesi,. Atiye' nin bölgede yaptığı gezi sırdasında, Erhan adındaki bir arkeolog, Atiye ile Göbeklitepe arasında mistik bir bağlantı olduğuna dair bir sembol keşfeder. Bölüm Hd izle ıyi seyirler ‍ ‍ ‍. İMAM MEHDİ' NİN ( a. Atiye, genç ve güzel bir ressamdır. Atiye’ nin bölgede yaptığı gezi sırdasında, Erhan adındaki bir arkeolog, Atiye ile Göbeklitepe arasında mistik bir bağlantı olduğuna dair bir.

  Atiye full izle, Atiye izle. Erhan, Atiye' nin yeni keşfin yakınından geçmesini engeller, ancak geceleri gizemli yıldız kızımız Atiye' yi kazıya götürür. Sezon 1080p reklamsız ve ücretsiz izle. Soyut resimler yapan Atiye' nin yolu,. Sevecen bir aileye, zengin ve sevimli bir erkek arkadaşa. İstanbul' da yaşayan ve ressamlık yapan Atiye' nin hayatında her şey yolundadır. Güzel bir ailesi, evi ve bir erkek arkadaşı vardır. Bu keşif Atiye’ nin hayatını tepetaklak edecek, onun yolunu tarihin kadim sırları ve medeniyetleri ile birleştirecektir. Yapım Yılı : Oyuncular : Beren Saat, Mehmet Günsür, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya