En iyi fantastik türk dizileri

Apr 24, · Atiye dizisi geçmiş ve gelecek ile ilgili yapılmış en iyi dizilerden birisidir. Popülerliğiyle en iyi fantastik diziler listemizde yerini almayı başarmıştır. Atiye dizisinin de yer aldığı Netflix Türk Dizileri adlı içeriğimizi dilerseniz inceleyebilirsiniz. İyi huylu sevgi dolu bir çocuk olduğu için, bir gün uykusunda melek tarafından doğaüstü bir güçle insanlara daha fazla iyilik yapması için. Türk yapımı en iyi fantastik dizileri · Sana Bir Sır Vereceğim. Sana Bir Sır Vereceğim · Aile, Fantastik · Üyeler. En iyi Fantastik Dizileri. Sana Bir Sır Vereceğim. Esrarengiz bir şekilde kızını kaybetmiş ve onu arayan bir anne. Oğluna hem annelik hem babalık yapmaya çalışırken, sahip olduğu özel gücün peşindeki kötülere karşı oğlunu korumaya çalışan bir baba. Zihin okuyan, düşünce gücüyle nesneleri hareket ettiren. Aug 26, · Eh gülmeyi de seven bir toplum olduğumuzdan dolayı; esprili, şakalı ve fantastik dizilerimiz olmadı değil.

 • Senga oshiqman seriali 4 qism

 • Qasam 73 qism uzbek tilida

 • Imdb türkce

 • En yeni vizyon filmler izle

 • Kedi film izle


 • Video:Fantastik dizileri türk

  Fantastik türk dizileri

  Ölümün ayırdığı ismine münhasır genç çiftimiz Mazhar ve Ruhsar, her yağmurda kavuşurlar. Kıskanç ruhumuz, dul kalmış kocasını rahat bırakmaz ve sık sık dünyaya döner. Aug 17, · A dangerous neighborhood, " The Pit", ran by a noble mafia family called Koçovali. When the family is in the danger of losing the control of The Pit, their youngest son now must come back to his home, where he could never escape from. Stars: Aras Bulut Iynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Riza Kocaoglu, Cem Uslu. Bugün sizlere Fantastik ve Sihirli unsurlara sahip dizileri listeledik. Listemizde toplam 31 Yerli Dizi bulunuyor. Bir Neslin Psikolojisini Bozmuş Türk Televizyon Tarihinin En Garip 22 Dizisi ve TV Programı · 1. Sihirli Annem · 4. Uzaylı Zekiye - 1987 · 2. Ruhsar - 1998 · 3. Bücür Cadı - · 4.

  Sihirli Annem - · 5. En İyi Arkadaşım - · 6. Acemi Cadı - · 7. En iyisi sizce hangisi? · Sihirli Annem · Ruhsar · Selena · Acemi Cadı · En İyi Arkadaşım · Bücür Cadı · Bez Bebek · Sana Bir Sır Vereceğim. Türk televizyonlarından gelmiş geçmiş en fantastik dizileri derledik. Ruhsar 1998 yılında gösterilen Ruhsar dizisinin başrollerinde Hande. May 02, · İçinde bir adet Netflix yapımı Türk dizi de içeren, ve ağırlıklı en iyi fantastik dizileri sizler için derledik 1- Game of Thrones– IMDB Puanı: 9, 5 Dokuz asil aile, Westeros adındaki esrarengiz toprakların yönetimini ele geçirmek için savaşırken bu sırada eski bir düşman binlerce yıldan. Bir Türk fantastik dizisi olan yapımda oldukça beğenilen bir konu işlenmiştir. Dizide zihin kontrol eden, görünmezlik yeteneği olan, nesneleri hareket ettiren. uzaylı zekiye ; RUHSAR. RUHSAR ; BÜCÜR CADI. BÜCÜR CADI ; SİHİRLİ ANNEM. SİHİRLİ ANNEM ; EN İYİ ARKADAŞIM. en iyi arkadaşım.

  Fantastik Konulu En Güzel 4 Türk Dizisi! Perilerin fanilerle olan evliliğini ve kızının perilerle evlenmesini isteyen Dudu perinin kızlarını ayırmak için. Türk Dizi Tarihinin En Efsane Fantastik Dizileri! · Ruhsar - 1998 · Bücür Cadı - 1999 · Sihirli Annem - · Acemi Cadı - · Selena - · Bez Bebek -. İçinde bir adet Netflix yapımı Türk dizi de içeren, ve ağırlıklı en iyi fantastik dizileri sizler için derledik 1- Game of Thrones– IMDB Puanı: 9, 5 Dokuz asil aile, Westeros adındaki esrarengiz toprakların yönetimini ele geçirmek için savaşırken bu sırada eski bir düşman binlerce yıldan sonra geri dönmüştür.