Son dönem kaliteli türk filmleri

Son dönemin en komik Türk filmlerinden bir tanesi olan Yol Arkadaşım. Sadece bir yıl sonra ikinci filmi de çekiliyor. yılında vizyona giren ve sinema. İşte son 5 yılda kalitesiyle adından söz ettirmiş 25 Türk filmi: Filmler yapım yıllarına göre sıralandı, özetler beyazperde' den alıntılandı ve film puanlarında filimadami. com dikkate alındı. Sen Aydınlatırsın Geceyi ( ) Yönetmen: Onur Ünlü Oyuncular: Ali Atay, Demet Evgar, Damla Sönmez. Gerçek bir hikayeden uyarlanan ve iki farklı dönemi gözler önüne getiren film, geçmişteki ve günümüzdeki ilişkileri kıyaslıyor. Feb 04, · Bu yüzden özellikle son dönem Türk sinemasının parlayan yıldızı 11 filmi sizler için derledim. Bu kadar mı yani diye soracak olursanız elbette daha vardır. Senaryosunu Yılmaz Güney' in yazdığı, yönetmenliğini Şerif Gören' in yaptığı 1981 yapımı filmde Tarık akan, Halil Ergün, Şerif Sezer başrolü.

 • Qochoq uzbek kino 2020

 • Yeni nesil canlı izle

 • Run 2022 filmi türkçe dublaj izle

 • 2019 en iyi yabancı filmler türkçe dublaj

 • Hovli seriali azra


 • Video:Dönem kaliteli türk

  Türk filmleri kaliteli

  Mar 11, · Filmler yapım yıllarına göre sıralandı, özetler beyazperde' den alıntılandı ve film puanlarında filimadami. Sen Aydınlatırsın Geceyi ( ) Yönetmen: Onur Ünlü. Oyuncular: Ali Atay, Demet Evgar, Damla Sönmez. Cemal, Manisa' nın Akhisar kasabasında babasıyla yaşayan ve kendi berber. Türk filmleri her dönem izleyicimizin beğenerek izlediği yapımlar olmuştur. MAK 8 için kurtarma operasyonu son derece tehlikeli ve zorlu olacaktır. Her filmde olan Yusuf karakterinin etrafında dönen filmler, karakterin hayatının nasıl şekillendiğini, olayların onu nasıl etkilediğini farklı açıklardan ele. Eve Dönüş ( ) Başrollerinde Memet Ali Alabora, Sibel Kekilli, Can Yağmur, Akın Aslan, Mahmut Çatal, Emre Topaç, Savaş Dinçel ve Altan Erkekli' nin yer aldığı yerli dram filmi Eve Dönüş, 5 yıldır evli olan bir çiftin 12 Eylül darbesi döneminde yaşadığı zorlukları konu alıyor. Jun 15, · 12 dk okuma süresi. Netflix’ teki Türk filmleri kategorisinin son dönemde yıldızı epey bir parlıyor. Sürekli eklenen filmler ve Netflix orijinal içerikleri ile şenlenen Türk filmleri kategorisi oldukça iyi geri dönüşler alıyor.

  Bu içeriğimizde Netflix’ te bulunan kaliteli Türk yapımlarını derlediğimiz Türk filmleri. Koğuştaki Mucize. : Seni Kalbime Gömdüm. Pek Yakında: Geçimini korsan DVD’ ler ve bir takım kanunsuz işlerle sağlayan Zafer, hayatını düzeltmezse çok sevdiği eşinin onu terk edeceğini anlar. Zafer, eşini geri kazanmak için hayatını düzene koymaya çalışır ve eski. yılının en iyi Türk yapımı filmleri: · Kin ( 5. 4) · Dayı: Bir Adamın Hikayesi ( 5. 8) · Azizler ( 6. 0) · Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü? Jul 15, · Aile Arasında ( ) IMDb: 7. 21 yıllık ilişkileri aynı gün noktalanan nevrotik Fikret ile müzikhol vokalisti Solmaz komik bir tesadüfle tanışır. Solmaz’ ın kızı Zeynep, Adanalı sevgilisiyle evlenmeye karar verince her şeyden korkan Fikret, kendini bir anda hayatının rolünü oynarken bulur. Komediden drama pek çok farklı türde çekilen Türk filmleri, içinden hem seyircilerden hem de eleştirmenlerden yüksek not almayı başardı.

  İzlemeyen Bin Pişman: IMDb' ye Göre Son 20 Yılın En İyi 20 Türk Filmi · 20. Kabadayı ( ) – IMDb: 7. Sen Aydınlatırsın Geceyi ( ) –. etiket Son Beş Yıla Damgasını Vurup IMDb' de En Yüksek Puanları Toplamış Birbirinden Kaliteli 23 Türk Filmi · 23. Yozgat Blues ( ) · 22. Son Dönem Türk Filmleri ; Yanımda Kal. Yanımda Kal ·, 101 dk. Dram, Romantik ; Bebek Geliyorum Demez. Bebek Geliyorum Demez ·, 89 dk. Komedi ; Beceriksiz Katil. Komediden drama birçok türde çekilen Türk filmleri sinema eleştirmenlerinden ve seyircilerden yüksek not almayı başarıyor. İşte dünya çapında.

  100' den fazla üniversite ve sivil toplum kuruluşunca belirlenen 300 filmin, internet sitesi üzerinden halk oylamasına sunulduğu anket kapsamında 360 binden.