Türk sinema filmleri izlenme sayıları

Aşağıdaki listeler Türkiye' de en çok hasılat yapan filmleri temsil etmektedir. Bu liste, filmlerin yan gelirlerini ( yani, ev video kiralama ve satış ve. Sivas' ın bir köyünce parası olmadığı halde oğlunun evlenme isteğini yerine getirmeye çalışan İsmail' in hikayesini anlatır. Babanın dostları olan Tüpçü Fikret, Çetin ve öğretmen Saffet bu konuda gerekli olan desteği sağlamak ve düğünü beraber yapmak için kolları sıvarlar. 10 gün içinde gerekli parayı bulacaklarını ve işleri yerine koyacaklarını düşü. Beyin kanseri olan babalarının tedavi edilmesi için İstanbula gelen Ali ve Reşat kardeşlerin başından geçen hikayenin anlatıldığı filmde kemoterapinin ağır ve ağrılı olmasına dayanamayan babalarının hastaneden kaçmasıyla olaylar gelişir. Ali ve Reşat hastaneye geldiklerinde babalarını bulamaz ve bu koca şehirde nereye gitmiş olabileceğini bulmaya ç. Murat' ın vefat etmesiyle Osmanlı Devleti' nin başına yeni geçen genç yaştaki Sultan Mehmet' in tek bir hayali vardır. O da Canstantiniye' yi fethetmektir. Genç Sultan bu uğurda ne olursa olsun feda etmeye hazırdır fakat Bizans surları sağmalığı ile muşhurdur ve bu güne kadar kim şehri kuşattıysa bu surları geçememiş ve geri çekilmek zor. Güngörende yaşayan bencil, kaba ve ilginç bir karaktere sahip Recep İvedik amaçsız şekilde hayatına devam eden bir adamdır. Bir gün yolda giderken cüzdanını düşüren bir adam görür ve cüzdanı alıp kaçmaya çalışan başka bir adama müdahale ederek cüzdanı sahibine vermek ister fakat adam çoktan ortadan kaybolmuştur. Cüzdanı alıp eve gelen Recep, televi.

 • Zor hedef türkçe dublaj izle youtube

 • Qasam 73 qism uzbek tilida

 • Imdb türkce

 • En yeni vizyon filmler izle

 • Kedi film izle


 • Video:Sinema izlenme sayıları

  Sayıları türk sinema

  Recep İvedik 5, Türk sinema tarihinin en çok izlenen filmi konumunda. yılında vizyona giren Fetih 1453, 6 milyon 5 izlenme ile. Türk Sinema Tarihinin En Çok İzlenen 20 Filmi ·. · 1- Recep İvedik 4 · 2- Düğün Dernek · 3- Fetih 1453 · 4- Recep İvedik 2 · 5- Recep İvedik · 6- Kurtlar Vadisi Irak · 7-. See full list on neoldu. En çok gişe yapan Türk filmleri · 11. Babam ve Oğlum · 10. CM101MMXI Fundamentals · 9. Eyvah Eyvah 2 · 8. Kurtlar Vadisi Irak · 6. Recep İvedik · 5. Geri Eğlence Türk Sinema Tarihinin En Çok İzlenen 20 Filmi. ’ nin Merakla Beklenen Filmleri İçin Tıklayınız! 4- Recep İvedik 2.

  5- Recep İvedik. Binlerce hatta milyonlarca kişi tarafından peygamber gibi görülen ve kırmızı bülten ile aranan bir tarikat liderinin Amerika' da yakalandığı bilgisi ulaşır. Bu kişi Deccal kod adıyla aranmaktadır ve çok tehlikeli olabilecek bir kitleyi yönetmektedir. Polis teşkilatında görevli en iyi polislerden iki kişi suçluyu alıp Türkiye' ye getirmekle görevlen. Film, kişi, kitap, tez, süreli yayın, makale ve söyleşi başlıklarında detaylı künyelerin ve içeriklerin paylaşıldığı, Türk sineması araştırmalarına. Türkiye' nin gişe sayıları tutarlı, doğru, güvenilir tek açık kaynak Box Office sitesi! Filmlerin; gişe sayıları, seansları, fragmanları, foto galerileri, bilgileri. Üsteğmen Süleyman Kuzey Irak' ta görev yapan bir askerdir. Amerikan askerleri tarafından kafaya çuval geçirilme hadisesini yaşamıştır ve bu duruma sessiz kalmak onuruna dokunmuştur. Bu ağır yük ile daha fazla yaşayamayacağını anlar ve olayın ayrıntılarını, neler hissettiğini kaleme alır. Yazdığı mektubu devletin gizli ajanı Polat Alemdar' a göndere. İlk filmde oğlunu evlendirmeye çalışan İsmail, ikinci filmde torununu sünnet ettirmek için kolları sıvıyor. İlk filmde olduğu gibi yine bir araya gelen ekip, kendilerinden beklendiği gibi boylarını aşan bir olaya imza atıyorlar.

  Sünnet işi yöresel olmaktan da çıkıp tüm il çapında bir olay halini alıyor. Bu koşuşturmanın içinde yeni bir aşk doğuyor. Filmlerin; gişe sayıları, seansları, fragmanları, foto galerileri,. 1) Recep İvedik 4: Recep İvedik serisinin devam filmi. · 2) Düğün Dernek: Yapımcılığını BKM' nin, yönetmenliğini Selçuk Aydemir' in üstlendiği. Jan 18, · Türk Sinemasının en çok izlenen 20 filmi Yazar: Suat · 18 Ocak Bu derlemeyi kendim çeşitli kaynaklardan yararlanarak oluşturdum, eski filmlerin izleyici sayısını bulmak oldukça zor bu nedenle listede yer alan eski filmlerin seyirci sayıları çok güvenilir olmayabilir ama listeyi en son güncel bilgilere dayanarak hazırladım. Aşağıdaki listeler Türkiye' de en çok hasılat yapan filmleri temsil etmektedir. Bu liste, filmlerin yan gelirlerini ( yani, ev video kiralama ve satış ve televizyon yayını) değil, yalnızca sinemadaki gişe kazancını açıklar. RECEP İVEDİKYönetmenliğini Şahan Gökbakar' ın yaptığı Recep İvedik serisinin 2. Filmi, yılının en çok izlenen filmi oldu.

  750 salonda vizyona giren. A teacher lives a lonely life, all the while struggling over his son' s custody. His life slowly gets better as he finds love and receives good news from his son, but his new luck is about to be brutally shattered by an innocent little lie. İlk filme duyulan ilgiyi gören Şahan Gökbakar ikinci filmi ertesi sene yeyınladı. Yine bencil ve pislik bir adam olan Recep İvedik bu kez ninesinin isteklerini yerine getirmeye çalışıyor. Recep' in ninesi de tuhaf bir kadındır. Küfür ağzından eksik olmayan bu garip nine ölmeden önce Recep' ten 3 şey istediğini söyler. Bunlar; önce iş bulacak sonra. Türk sineması ' da 980 milyon liralık gişe hasılatıyla bugüne kadarki en yüksek değerini yakadı. Geçen yıl yerli film izleyici sayısı 33. Geçen yıl Türkiye' de 203 yeni film vizyona girdi. Koronavirüs pandemisi nedeniyle sinema salonları uzun bir süre boş kalırken, sadece bir. Türk Filmleri Seyirci Rekoru - İlk' dan günümüze).

  Eyvah Eyvah filmiyle büyük ses getiren Ata Demirer, bu başarının hemen ardından ikinci filmini çekti. Eyvah Eyvah 2 ile İstanbul macerasını bitirip köyüne gelen Hüseyin' in yarım kalan aşkı anlatılıyor. İstanbul' a giderken Müjgan' ı geride bırakmış ve babasını aramaya gitmiştir. Babasını bulup köye gelince sıra Müjgan' ı istemeye gelmiştir. Halkın kötü kahramanı Recep İvedik ilk üç filmki maceralarına bu kez yurt dışında devam ediyor. Recep mahalledeki çocukların futbol takımı çalıştıran gönüllü antrenördür. Mahalle arasındaki boş arazide futbol oynayan çocuklar gelen haberle üzülürler. Bir yatırımcı bu araziyi alıp oraya bina yapacaktır. Buna engel olmak isteyen Recep İvedik gider ko.