80 ler 90 lar türk filmleri

May 17, · Yönetmen Şerif Gören’ in muhteşem gözlem yeteneği ile 80’ ler sinemasının klasikleşen yapımlarından biri haline gelen Beyoğlu’ nun Arka Yakası, ismiyle müsemma olarak Beyoğlu’ nda geçen bir geceyi anlatır. Başrollerinde Tarık Akan, Oya Aydoğan ve Erdal Özyağcılar gibi isimleri bulunduran filmi Youtube’ ta. 1980' li yıllarda Türkiye ' de 1139 film çekilmiştir. Listesi: 1980 yapımı Türk filmleri. 1981 yapımı Türk filmleri. 1982 yapımı Türk filmleri. 1983 yapımı Türk filmleri. 1984 yapımı Türk filmleri. Mar 29, · Aaahh BelindaIMDB: 7. Başrol de Müjde Ar’ ın yer aldığı bir Atıf Yılmaz filmi. 80’ lerin En İyi Türk Filmleri arasında yer alan film aynı zamanda Türk Sinemasının en cesur filmlerinden biridir. İşine çok düşkün hırslı bir tiyatro oyuncusunun, bir gün gerçek kimliğini kaybetmesi ile olaylar başlar. 80 lerin ve 90 ların en iyi filmleri. çocukluğumuzun gençliğimizin filmler80 lerin en iyi filmleri90 ların en iyi filmleri. Apr 22, · Acı Kader ( film, 1990), 1990 yapımı Türk filmi.

 • En son eklenen filmler izle 2021

 • Imdb türkce

 • Yeni nesil canlı izle

 • Yeni filmler 2020 youtube

 • 2019 en iyi yabancı filmler türkçe dublaj


 • Video:Filmleri türk

  Filmleri türk

  Gizli Yüz, senaryosunu Orhan Pamuk ' un yazdığı, yönetmenliğini Ömer Kavur ' un yaptığı 1991 yapımı Türk filmidir. Pamuk senaryoyu Kara Kitap ' taki " Karlı Gecenin Aşk Hikâyeleri" adlı bölümde bahsi geçen bir hikâyeden yola çıkarak yazmış ve 1992 senesinde kitap haline. Her Şey Çok Güzel Olacak. Cem Yılmaz ' ın ilk filmi, sinemamızın en sıcak, en içten hikayelerinden. Replikleriyle dillerimize pelesenk olmuş filmin yönetmeni Ömer Yargı. Birbirine zıt iki kardeşin karşılaşma ve hayata tutunma hikayesi. Müzikleri ve senaryosuyla defalarca izlenmesi gereken samimi bir film. 80' ler yılında Netflix en iyi Türk Filmleri. Ne varsa Türk filmlerinde var. Aşk, ihtiras, komedi, entrika ve daha aklınıza ne gelirse.

  En iyi Netflix Türk filmlerine ulaşmak ve en son eklenenleri görmek için aşağıda yer alan listeyi kullanabilirsiniz. Netflix kataloguna göz at