Türk dizi

Televizyon ve dijital platformlarda yayına girecek yeni diziler ve filmler ile ilgili son gelişmeleri, reyting analizleri ile beraber final tahminleri ve daha fazlasını haftalık videolarımızda. En iyi Türk dizileri puhutv' de! Eski ve yeni tüm yerli dizileri ücretsiz ve online full HD seyretmek için hemen tıkla! Best Turkish TV Series ( En İyi Türk Dizileri) 1. Leyla and Mecnun ( – ) Error: please try again. Turkish television comedy series set in Istanbul, Leyla and Mecnun is a surreal and absurd comedy that revolves around the fictional love story between Leyla and Mecnun. Aug 17, · A dangerous neighborhood, " The Pit", ran by a noble mafia family called Koçovali. When the family is in the danger of losing the control of The Pit, their youngest son now must come back to his home, where he could never escape from. Stars: Aras Bulut Iynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Riza Kocaoglu, Cem Uslu. En İyi Türk Dizileri - Yeni Ve Eski En Çok İzlenen Türk Dizileri Listesi Ve Önerisi ( ) · Ülkemizde çekilmiş olan Türk dizileri sadece ülkemizde değil aynı. En iyi türk dizileri/ best Turkish TV Series. Ezel ( – ) Error: please try again.

 • Atiye dizisi 2 sezon 2 bölüm izle

 • Qasam 73 qism uzbek tilida

 • Imdb türkce

 • En yeni vizyon filmler izle

 • Kedi film izle


 • Video:Türk dizi

  Türk dizi

  Aile, Biyografi, Dram, Gerilim, Gizem, Komedi, Romantik, Suç, Tarih, Psikolojik, Politik. İşler Güçler ( ) afişi. Sizin de unutamadığınız ve izlemek istediğiniz eski türk dizileri varsa, Kanal D' de yayınlanan eski dizilerin birçoğuna Kanal D Arşiv kategorisinden. EN İYİ 100 TÜRK DİZİLERİ - Top Rated Turkish TV Shows · 1. Persona ( ) · 2. Leyla and Mecnun ( – ) · 3. Second Spring ( 1998– ). TV- PG | 48 min | Comedy. Release Calendar DVD & Blu- ray Releases Top 250 Movies Most Popular Movies Browse Movies by Genre Top Box Office Showtimes & Tickets In. Türk dizi tarihinin gelmiş geçmiş en çok izlenen eski dizilerini listeledik. İşte 90' lı yılların ve ' lerin en iyi eski Türk dizileri öneri listesi. sezonunda çok yakında başlayacak olan 10 Türk dizisi. Konusu ve dizi oyuncuları. Yeni Yayınlanacak Olan Dizi.

  Bu listede 1975' ten günümüze kadar olan Türk dizileri gösterilmiştir. Türkiye' de çekilen dizilerin yıllara göre listesi aşağıdaki gibidir:. Türk yapımı en iyi diziler · Şahsiyet · Leyla ile Mecnun · Kanıt · Kardeş Payı · Masum · Yedi Numara · İşler Güçler · Behzat Ç. türk dizi/ film. Mortal World ( ) Error: please try again. Mermer Family lives a double life working at their family owned restaurant while being undercover assassins for an international organization. After their secret is revealed, this dysfunctional family needs to work together to survive. Bu sayfa yayında olan güncel Türk yerli televizyon dizilerinin isimlerini, fotoğraflarını, kanal bilgilerini ve bölüm numaralarını içeren listeye yer verir. EN ÇOK İZLENEN 25 TÜRK DİZİSİKANALIMIZA DESTEK OLMAK İÇİN " KATIL" LA ÜYE.