En güzel türk filmleri 2015

Eğer gerçekten iyi bir Türk filmi izlemek istiyorsanız seçeneğiniz. Yayın Tarihi: ; Tür: Dram; IMDb: 7, 6; Oyuncular: Güneş Şensoy,. İşte mutlaka izlenmesi gereken en iyi 25 Türk filmi önerisi. Giriş 03 Haziran Çarşamba 13: 00 / Güncelleme 09 Nisan Cumartesi 07: 00. Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı ( 1975). Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı. Dram, Komedi, Gençlik. Babam ve Oğlum ( ) afişi. Mart - Nisan Öne Çıkan Türk Filmleri. 1 Aşk Olsun Aşk Olsun Yönetmen: Neslihan Yıldız Alak, Murat Serezli Oyuncular: İlker Aksum, Sedef Avcı, Kenan Ece, Selen Seyven, Betül Arım Puan: 6, 5/ 10. 2 Son Mektup Çanakkale Yönetmen: Özhan Eren Oyuncular: Tansel Öngel, Nesrin Cevadzade, Hüseyin Avni Danyal, Bülent Şakrak. Ne kadar iyi bir filmseversin? Performansına göre bir ödül seni bekliyor. İzlediğin filmleri işaretle ve sonucu gör.

 • Türk filmi 7 koğuş

 • Imdb türkce

 • Yeni nesil canlı izle

 • Yeni filmler 2020 youtube

 • 2019 en iyi yabancı filmler türkçe dublaj


 • Video:Filmleri türk güzel

  Türk filmleri güzel

  yapımı Türk filmleri. Vikimedya liste maddesi. Dil · İzle · Düzenle. Bu liste, yılında vizyona girmiş kayda değer Türk yapımı sinema filmlerini. İşte 1 Ocak- 25 Aralık arasında vizyona giren eserlerin arasında en öne çıkanlar. ’ in en iyi 15 yerli filmi: 1- Abluka ( ) : Emin Alper’ in politik damarı bu kez şehre. Çok yoğun geçen senesinde 109 yerli film vizyona girmiş. Antrakt Sinema' nın verilerine göre ( bakınız). A young car mechanic, while in the middle of an unlikely love affair, tries to protect the people in his poor gypsy neighborhood from a gangster who terrorizes the locals. Director: Mustafa Altioklar | Stars: Okan Bayülgen, Müjde Ar, Savas Dinçel, Mustafa Ugurlu. The story of a minibus driver and a fairytale princesss nestling under the wing of timeless friendship in an ordinary neighborhood. Director: Burak Aksak | Stars: Hande Dogandemir, Fatih Artman, Cengiz Bozkurt, Sadi Celil Cengiz. Let the Music Playmin | Comedy, Drama, Romance. 39; in en iyi Türk filmleri · Türk filmlerinin sayısının 130& # 8217; u geçtiği ve bu alanda son 25 yılın rekorunun. Türk Filmleri · 1.

  88 min | Drama · 2. The Miracle ( ) · 3. Tut Sözünü ( ). Comedy, Fantasy · 4. Telling Tales ( ) · 5. Bir Film, 14, ₺ 3. Sihirbazlık Okulunda Bir Türk 22 Mayıs. En Güzeli 28 Ağustos. Jan 05, · 10- Kusursuzlar. Yönetmen: Ramin Matin 30' lu yaşlarındaki iki kız kardeş, çocukken gittikleri Ege kasabasındaki yazlıklarına, bu sefer başbaşa bir süre dinlenmeye ve kafa dinlenmeye giderler. Anneannelerinin evine, eski odalarına yerleşen Lale ve Yasemin başta sorunsuzca sahile gidip gelen, iyi anlaşan kız kardeşler gibi.

  En yeni Türk filmleri listesine sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Tüm zamanların en yeni Türk filmleri için tıklayın! Canlar, Filmler ve Filimler olarak yılında tam bugün kurulduk. Birlikte güzel işler başardık. Hepimize nice yıllara. Dec 28, · Bu yıl en çok izlenen ilk 10 film arasında Hollywood' un yüksek bütçeli yapımlarıyla yarışan 8 Türk filmi dikkati çekerken, 2 yabancı film de listeye girmeyi başardı. ' Düğün Dernek 2: Sünnet' filmi, 3 haftada 4 milyon 7 kişi tarafından izlenerek listenin zirvesine yerleşti.