Türk drama filmleri netflix

A Romantic Comedy. The Butterfly' s Dream. Bygones Be Bygones. Kill Me If You Dare. Turkish Dance School. Kocan Kadar Konus 2: Dirilis. One- Way to Tomorrow. Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda. Hayat Öpücügü. Netflix' te Film Arayışınıza Son Verecek En İyi 20 Dram Filmi ( 5' i Türk Filmi) ; Esaretin Bedeli - 9, 3; Baba - 9, 2; Yeşil Yol - 8, 6 ; Yayın Tarihi:. Die Romantische Komödie. Dügün Dernek 2 – Die Beschneidung. Die Romantische Komödie 2 – Junggesellenabschied.

 • Türk korku filmi cehennem full izle

 • Imdb türkce

 • Yeni nesil canlı izle

 • Yeni filmler 2020 youtube

 • 2019 en iyi yabancı filmler türkçe dublaj


 • Video:Drama netflix filmleri

  Türk filmleri drama

  Das Geheimnis des alten Polizeikommissars. Keep a Lid on It. My Father' s Violin. My Travel Buddy 2. Aşk Tesadüfleri Sever 2. Dabbe 5: Curse of the Jinn. Gerçek hayattan uyarlanan hikayesiyle yürekleri sızlatan Ayla filmi, savaş döneminde Koreli bir yetimi kurtararak onunla bağ kuran bir astsubayın hayatını konu. Genç Yetişkinlere Yönelik Filmler ve Diziler · Mavi Göle Dönüş · Beni Unutma · Endless Love · Battle · Aşk Dalgaları · Amar · Into the Beat - Yürekten Dans Et · Aynı. Duygusal FilmlerDaha fazlasını keşfet · Çember · Kağıttan Hayatlar · 7. Koğuştaki Mucize · Bölük · Şuursuz Aşk · Aşk Tesadüfleri Sever 2 · İncir Reçeli · Acı Tatlı Ekşi.

  Crash Landing on You. Descendants of the Sun. The Legend of the Blue Sea. Şeytan Avcısı. Strong Girl Bong- soon. W – Two Worlds Apart. Resmen İzlemelere Doyamadık! İşte ' de Netflix' te En Çok İzlenen Türk Filmleri · 25. Nasipse Adayız - Ercan Kesal · 24. Eltilerin Savaşı - Onur. Jul 28, · Birçok başarılı yapımı bünyesinde barındıran Netflix, bu başarılı yapımların arasına Türk yapımlarını da ekliyor. Komedi, aksiyon, aşk ve daha birçok kategorideki birbirinden güzel vakit geçirme aracı olan Netflix' teki Türk filmleri için listemize göz atabilirsiniz. Organize İşler: Sazan Sarmalı ( IMDb: 6, 1/ 10) Dolandırıcılık işinde uzmanlaşan Asım Noyan. Netflix' te Popüler · Aşkı Yine Boş Ver · Senden Önce Ben · UFO · Esaretin Bedeli · Yeşil Yol · 7. Koğuştaki Mucize · Çizgili Pijamalı Çocuk · Kağıttan Hayatlar.

  Netflix' te yer alan kaliteli Türk filmleri: · 7. Koğuştaki Mucize · G. · Kelebeğin Rüyası · Ölümlü Dünya · Mucize · Aşk Tesadüfleri Sever. Netflix’ teki en iyi Türk filmleri. Netflix’ te dünya çapında yayınlanan birçok Türk dizisi var: Aşk 101, Atiye veya Hakan: Muhafız uluslararası bir fenomen oldu. Ama sadece bölüm ve diziler değil, ulusal yapımlar arıyorsanız akış platformunda görebilirsiniz. Netflix’ te her türden ve temadan en iyi Türk filmlerini. Netflix Türk Filmleri: Netflix' te IMDb Puanı En Yüksek 40 Türk Filmi · 1. Dağ II ( ) | IMDb: 8, 9 · 2. Ayla ( ) | IMDb: 8, 5 · 3. Diğer En İyi Netflix Türk Filmleri · 6. Babam ve Oğlum ( ) | IMDb: 8, 3 | Aile, Dram · 7.

  Her Şey Çok Güzel Olacak| IMDb: 8, 1 | Komedi, Dram · 8. Netflix Dram Filmleri Türk İçerikleri · 4) Dedemin İnsanları ( ) – IMDb: 8 · 3) Yedinci Koğuştaki Mucize ( ) – IMDb: 8. 3 · 2) Bizim İçin. Kelebegin rüyasi. Acı Tatlı Ekşi. Netflix' te Popüler · Erşan Kuneri · Aykut Enişte 2 · Yakamoz S- 245 · Diriliş: Ertuğrul · Kulüp · Kardeş Payı · Aşk 101 · Kaçak Gelinler.