En iyi cin filmleri türk

En İyi Türk Filmleri - En İyi Türk Filmleri Listesi. Küçük Kıyamet Filmi Oyuncuları ve Konusu. Yönetmen : Duru Taylan Yağmur Taylan. Senaris t : Doğu Yücel. Oyuncular : Başak Köklükaya, Cansel Elçin, Binnur Kaya, Ece Ekşi, İlker Aksum. Yapımcı : Hayri Aslan. Küçük kıyamet yapımı bir filmdir. Jan 09, · Cinler ile ilgili olan filmler Türk sinemasının her zaman önemli bir yerinde olmuştur. ’ li yıllardan sonra sayıları yüksek oranda artış göstermiştir. Gişede çok büyük kazançlara sahip olmuşlardır.

 • Korku filmleri izle it

 • Qasam 73 qism uzbek tilida

 • Imdb türkce

 • En yeni vizyon filmler izle

 • Kedi film izle


 • Video:Filmleri türk

  Filmleri türk

  Türk Cin Filmleri Cin- i Ayet. Filmin yönetmenliğini Uğur Akünlü yapmıştır. Film yılında çekilmiştir. Cin filmleri, metafizik dünyasının en bilinmeyenlerini konu alır. Bu filmlerde genellikle cin çağırma, musallat, büyü ve terk edilmiş köy. Her biri birbirinden ürpertici cin filmleri listemizde yer alıyor. Türk korku filmlerinin en iyi yapımları arasında gösterilen “ Cin Çeşmesi”,. İşte en iyi cin filmleri. · Cin- i Ayet ( ) · Cin Ayet- i Aşk ( ) · Sir- Ayet ( ) · Sir- Ayet· Alem- i Cin ( ) · Cin Çeşmesi ( ). Failed magician Iskender decides to do a tour to save his career, but has to bring his grumpy and senile father along. The tour is quite unexpectedly interrupted when a bride actually disappears from the stage. Directors: Ali Taner Baltaci, Cem Yilmaz | Stars: Cem Yilmaz, Mazhar Alanson, Özlem Tekin, Tuna Orhan. 176, 058 views Feb 17, Üç Harfliler Marid | Türk Korku Filmi Kanalımıza Abone Olup Daha Fazlasını İzlemek İçin:. En iyi Türk korku filmleri · 1.

  Dabbe: Zehr- i Cin - IMDb: 6, 3 · 2. Siccin 5 - IMDb: 7, 1 · 3. Büyü - IMDb: 2, 9 · 4. Dabbe - IMDb: 5, 0 · 5. Türk korku sinemasında özellikle son on beş yıl içerisinde çok faza sayıda cin filmi çekildi. · 1- Dabbe: · 2- Siccin: · 3- Musallat: · 4- Büyü: · 5- Semum: · 6-. ' Beni Türk Filmleri Korkutamaz' Diyenlere: Tüylerinizi Diken Diken Edecek Türk Yapımı 12 Korku Filmi · 1. Karadedeler Olayı ( ) · 2. Küçük Kıyamet ( ) – IMDB: 6, 3 · 9. Dabbe: Bir Cin Vakası ( ) – IMDB: 6, 3 · 8. Siccin– IMDB: 6, 6 · 7. Üç Harfliler 3: Karabüyü (. Mar 03, · Sayısı her geçen gün artan cin filmleri, Türk sinemasının demirbaşlarından biri haline geldi. Neredeyse her ay 3’ ten fazla yerli korku filmi vizyondaki yerini alıyor. türk sinema tarihi boyunca korku filmleri kategorisinde fark yaratmış türk filmlerinin yer aldığı listedir.

  · tek bir film belirtemeyeceğim bu konuda. Kiki Lanet- i Cin ( ) – IMDb: 5. yapımı bu Türk korku filminde Muzaffer isimli genç bir adam ve akıl hastası olan küçük kızı Elif’ in başından geçen olayları konu ediniyor. Erken yaşta evlenen Muzaffer iki çocuk sahibi olduğu Şenay’ dan ayrılarak Satı ile evlenir. Feb 04, · Bir grup arkadaşın başından geçen olaylar silsilesini konu alan bu yapım, sinema eleştirmenleri tarafından yetersiz bulunsa da Türkiye' nin ilk korku filmi olarak en çok izlenen cin filmleri arasında yer alıyor. 5- Semum yılında Hasan Karacadağ tarafından çekilen bu film korku ve fantastik ögeleri içinde barındırıyor. MÜHRÜ - CİN ( Türk Korku Filmi En İyi Cin Filmi ) # Korkufilmi. 471, 210 views Jun 3, Hoşgeldiniz, En yeni güncel filmler için ABONE. yapımlı bir film olan Cin Musallatı filmi bol korku ve gerilim içeren bir filmdir. Filmin IMDb puanı 6. Filmin ana karakteri Gürkan'.